Ilmoittautuneet

30.10.2018 mennessä ilmoittautuneet. Jos löydät ilmoittautumistiedoista virheitä, lähetä sähköpostia osoitteeseen toimisto@rautavedenmaraton.fi.

NimiMatkaSarjaSeura
Tapio JokinenMaratonMiehetNokian Renkaat Oyj
Juhani Yli-MarttilaMaratonMiehetTeam Rahola
Henri JalonenMaratonMiehetYlöjärvi
Juhani TiainenMaratonMiehet
Margus KivirüütMaratonMiehetSimuna sport club
Jari HuhtalaMaratonMiehetHäjyt
Antti EskoMaratonMiehetAvant Tecno Oy
Antti JärvinenMaratonMiehetLiikuttavat
Lauri SinisaloMaratonMiehetTeam Rahola
Petri SeppäläMaratonMiehet 40
Tommi KemppiMaratonMiehet 40
Marko LievonenMaratonMiehet 40Sipoon Sudet
Juha SoukoMaratonMiehet 40APK-maratoonarit
Jani KuuselaMaratonMiehet 40FMR
Jouni JaakolaMaratonMiehet 40Veikkola
Jyri HänninenMaratonMiehet 40Tampereen Maratonklubi
Juha KinnunenMaratonMiehet 40Terässiilit Ry
Markku MännistöMaratonMiehet 40APK-Maratoonarit
Markus IlvaMaratonMiehet 40Team Rahola
Marko IsoahoMaratonMiehet 40Tampere
Marko JärriMaratonMiehet 40Liikuttavat
Pekka LeppänenMaratonMiehet 50Mellilä
Juha MäkeläMaratonMiehet 50Kylmäkosken Veikot
Jyrki LähteenmäkiMaratonMiehet 50Tampereen Maratonklubi
Ari IlolaMaratonMiehet 50Triathlonteam226
Pekka MononenMaratonMiehet 50100mc.fi
Pasi SandholmMaratonMiehet 50Liikuttavat
Kari HaukkalaMaratonMiehet 50Häjyt Seinäjoki
Peter FriisMaratonMiehet 50KPK 24/7
Reijo RajahalmeMaratonMiehet 50Vatajankosken Sähkö Oy
Ari JärvinenMaratonMiehet 50Nokian Urheilijat
Jukka KalliokoskiMaratonMiehet 50Häjyt/Seinäjoki
Markku VirtaMaratonMiehet 50Loimaan Leisku
Tapio KoivuMaratonMiehet 60Team Raju
Erkki HalkivahaMaratonMiehet 60Oripään Vesa
Heikki KiveläMaratonMiehet 60Kälviän Tarmo/100mc.fi
Jorma TiiriMaratonMiehet 60VSVU-Loimaa
Väinö LappalainenMaratonMiehet 60Iisalmen Visa
Raimo MäkinenMaratonMiehet 60APK-Maratoonarit
Esa NuottivaaraMaratonMiehet 60Häjyt
Olavi Kuja-LipastiMaratonMiehet 60Häjyt
Kari RantaMaratonMiehet 70Järvenkiertäjät
Mauri VolamaMaratonMiehet 70Häjyt/Seinäjoki
Hannele KinnunenMaratonNaisetPälkäneen Luja-Lukko
Anne HalkivahaMaratonNaisetTeam Raju
Hannele KinnunenMaratonNaiset
Maija HenttonenMaratonNaisetPuusepänliike Henttonen Ky
Marla HallMaratonNaisetMaadi Runners
Miina MutkaMaratonNaiset
Synnöve StaffMaratonNaisetTampere
Maria KirvesniemiMaratonNaisetKirvespää-Laiho running
Saana PuumalainenMaratonNaiset
Julia KarjalainenMaratonNaiset
Cecilia BackmanMaratonNaiset
Susanna PehkonenMaratonNaiset
Elina LiuhaMaratonNaisetKarkku
Linda IkonenMaratonNaisetKeravan Urheilijat
Katja KoivulahtiMaratonNaiset 40
Anu OssbergMaratonNaiset 40Team Rahola
Sanna ManderbackaMaratonNaiset 40Hämeenlinnan Tarmo
Helena PajulaMaratonNaiset 50Ypäjän Yllätys
Ritva Vallivaara-PastoMaratonNaiset 50100mc.fi
Anne SilvanMaratonNaiset 50
Marjo HutriMaratonNaiset 50Häjyt/Seinäjoki
Jaana LehtinenMaratonNaiset 50Wihan Kilometrit
Marika RööpärgMaratonNaiset 50KU-58/Täppsportlased
Leili TeeväliMaratonNaiset 70SK Prorunner
Janne GyllingPuolikasMiehetSastamalan juoksukerho
Janne NiemiPuolikasMiehetJanakkalan Jana
Tapio KeskitaloPuolikasMiehet
Mika MikkolaPuolikasMiehetSastamalan juoksukerho
Rahal BouchfarPuolikasMiehetMarokko
Pasi AlhoPuolikasMiehetKaupin Kanuunat, Ylöjärvi
Juuso IljasPuolikasMiehet
Jani IljasPuolikasMiehet
Matti SetäläPuolikasMiehetHeinola
Matti PuljujärviPuolikasMiehetKittilä
Veli-Pekka EdvikPuolikasMiehet
Jan MäntyharjuPuolikasMiehet 40Porukkalenkit
Ari TiensuuPuolikasMiehet 40Sastamalan juoksukerho
Tapio KarttunenPuolikasMiehet 40Huittinen
Rasa MannerPuolikasMiehet 40
Antti HämäläinenPuolikasMiehet 40KPK 24/7
Jukka EskelinenPuolikasMiehet 40Vaajakosken Kuohu
Pertti ArolaPuolikasMiehet 40Hämeenlinna
Janne AuteroPuolikasMiehet 50Artelli Keittiöt
Mika NiemeläPuolikasMiehet 50Teivo Stayers
Timo Pelto-PiriPuolikasMiehet 50
Jukka ValoPuolikasMiehet 50FMR
Jukka MannerPuolikasMiehet 50Team Raju
Hannu TohniPuolikasMiehet 50TREMK
Seppo VeidPuolikasMiehet 50Vaajakosken Kuohu
Juhani KortelahtiPuolikasMiehet 60Liikuttavat
Timo SaariPuolikasMiehet 60Liikuttavat
Pertti JäppinenPuolikasMiehet 60Porvoon Urheilijat
Erkki KytönenPuolikasMiehet 60CMI Oy Ltd
Hannu MajamaaPuolikasMiehet 60Kankaanpää
Iida LehtonenPuolikasNaisetTeam Rahola
Maarit EklundPuolikasNaisetKaakinmaan juoksijat
Eeva-Maija SiimesPuolikasNaiset
Marianne PalmuPuolikasNaisetTuUL
Maiju SaukkolaPuolikasNaiset
Hanna KorpelaPuolikasNaiset
Assi SteursPuolikasNaisetTT226
Jenna IljasPuolikasNaiset
Jenna WesterlundPuolikasNaiset
Bettina LainePuolikasNaisetTeam Rahola
Mirva TalikkaPuolikasNaiset
Amanda VirtanenPuolikasNaisetTurun Urheiluliitto
Sanna OikarinenPuolikasNaisetHelsingin Jyry
Johanna NiemeläPuolikasNaiset 40Nokian Urheilijat
Anna-Liisa HäkkinenPuolikasNaiset 40Punkalaidun
Katja KujoPuolikasNaiset 40Kenttäurheilijat -58
Arja PyykkönenPuolikasNaiset 40
Katja MyllyojaPuolikasNaiset 40
Raija FrantsiPuolikasNaiset 50
Minna LahtinenPuolikasNaiset 50Helsinki Triathlon
Tiina KauppilaPuolikasNaiset 50Espoon Tapiot
Maise AuteroPuolikasNaiset 50Triathlonteam 226
Khaled AbaidiaKymppiMiehetAlgeria
Juho KuukkaKymppiMiehetHyötykeräys
Sami KerokoskiKymppiMiehetHyötykeräys
Mikko KärkiKymppiMiehetHyötykeräys
Joonas KuismaKymppiMiehetTampereen Maratonklubi
Jussi KorpelaKymppiMiehet
Jari HeinonenKymppiMiehetTupahoiva Oy
Jarno VikmanKymppiMiehetTampere
Juha-Pekka KoivulaKymppiMiehetSastamala
Markku PehkonenKymppiMiehet
Sami NikkiläKymppiMiehetVammalan seudun Voima
Riku-Antti NaskaliKymppiMiehetKylmäkosken Veikot
Timo LepistöKymppiMiehet 50
Pekka LampinenKymppiMiehet 50Team Rahola
Olli-Pekka LaitinenKymppiMiehet 50Kunto Pirkat
Kari LaihoKymppiMiehet 50Laitilan Jyske
Kari KytönenKymppiMiehet 50Kaarina
Tapani HenttinenKymppiMiehet 50Punkalaitumen Kunto
Jouni HuhtalaKymppiMiehet 50
Jouni KockKymppiMiehet 50
Samuli KeroKymppiMiehet 17Vammalan seudun Voima
Tarja ValtanenKymppiNaiset
Pauliina PasanenKymppiNaisetOsara
Sarianne SilvennoinenKymppiNaiset
Minna HarjulaKymppiNaiset
Johanna MarkkolaKymppiNaisetHyötykeräys
Johanna JokinenKymppiNaisetSastamala
Erika LaurilaKymppiNaiset
Sirke ViitanenKymppiNaiset
Mira HenttonenKymppiNaiset
Tia PalomäkiKymppiNaisetOP Sastamala
Roosa KaasalainenKymppiNaisetOP Sastamala
Petra KoivuKymppiNaisetOP Sastamala
Eeva KiiskinenKymppiNaisetHyötykeräys
Susanna MäntyläKymppiNaiset
Milka RaivioKymppiNaiset
Sanna TuppurainenKymppiNaisetTupahoiva Oy
Martta MurtaghKymppiNaisetTupahoiva Oy
Mervi ValtanenKymppiNaisetTupahoiva Oy
Riina AhoKymppiNaisetTupahoiva Oy
Suvi LehtonenKymppiNaiset
Niina JoensuuKymppiNaisetKokemäki
Taina MäkeläKymppiNaiset 50
Heidi Hiden-KnuutilaKymppiNaiset 50Toijalan Vauhti
Raija PasanenKymppiNaiset 50Osara
Merja LaihonenKymppiNaiset 50
Marjo TossavainenKymppiNaiset 50
Susanna PalomäkiKymppiNaiset 17Ulvilan Ura
Pauliina KoivuniemiKymppiNaiset 17Vammalan seusun Voima
Veera MattilaKymppiNaiset 17Vammalan seudun Voima
Ilona LampilaKymppiNaiset 17Vammalan seudun Voima

Vastaa